SKAB. Rokoko, slutningen af det 18. århundrede.

42520. SKAB. Rokoko, slutningen af det 18. århundrede.

Færdig fyrretræ.Højde 220 cm, bredde 141 cm, dybde 51 cm.

Restaureret, beslag og hængsler senere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.818