GUDMAR OLOVSON. „Prélude“, kold bronze.

4250932. GUDMAR OLOVSON. „Prélude“, kold bronze.

Signeret Gudmar, højde inkl sokkel ca. 17 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Gudmar Olovson (1936–2017)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Gudmar Olovson (1936–2017)

Antal besøg: 263