SPISESUMSGRUPPEN, eg, barokstil, 20. århundrede.

425002. SPISESUMSGRUPPEN, eg, barokstil, 20. århundrede.

Bord med to tillægsplader. Højde 74 cm. Bredde 80 cm. Længde 140 cm. (+37 x 2 cm). 6 stole med polstret rygbakke og sæde. Stof i en grøn nuance.

Brugsslitage. Stød- og stødmærker. Lejlighedsvis pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.003