REOLDER, 2 stk. Bräntorp, midten af det 20. århundrede.
424993. REOLDER, 2 stk. Bräntorp, midten af det 20. århundrede.
Længde 105, bredde 45, højde 175 cm.
Brugsslitage, mærker og ridser, mindre tab af finer. Låsen til en venstre dør på et af skabene spænder. Der er kun én nøgle til begge skabe, ét skab med hul bagpå.