PETER DAHL. INTERIØR FRA RESTAURANTENS PRINS.

4249396. PETER DAHL. INTERIØR FRA RESTAURANTENS PRINS.

Farvelitografi, signeret og nummereret 272/375, ca 84x57 cm. Dimensioner på rammen ca. 104x75 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besøg: 327