VAS, stentøj, Bernt Friberg, dateret 1979.

424935. VAS, stentøj, Bernt Friberg, dateret 1979.

Anialgal syre. Højde 14,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Anialgal syre. Højde 14,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.086