SKRIVEBORD, 2 skuffer og en disk.

4248922. SKRIVEBORD, 2 skuffer og en disk.

Højde ca 78,5 cm
Bredde ca. 180 cm
Dybde ca. 90 cm.

skader, ridser, slid, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 78,5 cm
Bredde ca. 180 cm
Dybde ca. 90 cm.

Antal besøg: 254