RAGNAR PERSSON. Kystbillede, olie på Panel, monogram signeret.

424855. RAGNAR PERSSON. Kystbillede, olie på Panel, monogram signeret.

22 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

22 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.203