LESLIE GRIMES. „Tagus, Ronda“.

4246910. LESLIE GRIMES. „Tagus, Ronda“.

Olie på lærred
Signeret. På bagsiden, placeret
65,5x81,5 cm.

I god stand. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
65,5x81,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 273