GULVLAGER, et par, "Cobra", Fagerhult.

424672. GULVLAGER, et par, "Cobra", Fagerhult.

Brun plast. Justerbar skærm.
Højde ca 125 cm.

Brugsslitage, ridser på fodplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brun plast. Justerbar skærm.
Højde ca 125 cm.

Antal besøg: 9.288