LOFTKRONE, 2. halvdel af det 20. århundrede.

4246671. LOFTKRONE, 2. halvdel af det 20. århundrede.

Metalramme med prismer lavet af røgfarvet glas. Fem lysarme. Højde 86, diameter 50 cm.

Løse prismer, nogle med chips og nogle mangler. Ikke fuldt gennemgået. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 197