GÖRAN WÄRFF. Skulptur, glas, Runesten, signeret Wärff, Kosta.

424642. GÖRAN WÄRFF. Skulptur, glas, Runesten, signeret Wärff, Kosta.

Højde 23 cm.

Ridser i bunden.

Kunstner/designer

Göran Wärff (1933–2022)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 23 cm.

Ridser i bunden.

Kunstner/designer

Göran Wärff (1933–2022)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.589