ASK/KASSE, 2 stk, næver, dateret 1805/1927.

424633. ASK/KASSE, 2 stk, næver, dateret 1805/1927.

Bredde 9 - 14 cm.

Brug/aldersslitage, beskadigelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 9 - 14 cm.

Antal besøg: 1.198