KABINET, Allmoge, Hälsingland, dateret 1790.

4245835. KABINET, Allmoge, Hälsingland, dateret 1790.

Skabsdør med baggrundsbelyst interiør og skehylde.
Højde 92 cm
Bredde 101 cm
Dybde 31 cm.

Aldersslitage, slid, revner, senere dør, forstærkninger.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 92 cm
Bredde 101 cm
Dybde 31 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 690