ERIC CEDERBERG. AKVAREL, signeret.

4245652. ERIC CEDERBERG. AKVAREL, signeret.

Billeddimensioner 17x23 cm
Rammemål 34,5x39 cm, glaseret.

Ikke undersøgt uden for rammen, papir lidt bølget.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billeddimensioner 17x23 cm

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besøg: 270