SEVERIN NILSON. „Blomsterpige i sollys“.

4244903. SEVERIN NILSON. „Blomsterpige i sollys“.

Olie på lærred, signeret.

60 x 39 cm

Rammemål 78 x 58 cm.

Mindre overfladeslid. Mindre lagdeling af lærred.

Kunstner/designer

Severin Nilson (1846–1918)

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, signeret.

60 x 39 cm

Rammemål 78 x 58 cm.

Kunstner/designer

Severin Nilson (1846–1918)

Antal besøg: 402