GULVLAMPE, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

424384. GULVLAMPE, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

Mærket AHX 156 i bunden.

Højde inklusiv skærm, 155 cm.

Brugsslitage.
Funktion ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket AHX 156 i bunden.

Højde inklusiv skærm, 155 cm.

Brugsslitage.
Funktion ikke gennemgået.

Antal besøg: 1.611