GEHÄNG fra det 19. århundrede.

4243752. GEHÄNG fra det 19. århundrede.

Bla bla. krudthorn og kugletaske, længde ca. 30 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 174