PLÄD, broderi, monogram signeret "CQ" og dateret 1933.

424321. PLÄD, broderi, monogram signeret "CQ" og dateret 1933.

Dala motiv. 140 x 56 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dala motiv. 140 x 56 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.079