SOFA, Emma model, omkring midten af det 20. århundrede.

424143. SOFA, Emma model, omkring midten af det 20. århundrede.

Rød plys betræk. Længde ca 125 cm.

Brugsslitage. Ben med blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.618