HYLDESYSTEM, "Stringhylde", design Nils Strining, 1900-tallet.

424059. HYLDESYSTEM, "Stringhylde", design Nils Strining, 1900-tallet.

Bestående af: 3+3+3 hylder, 2+2+2 gavler, hyldelængde ca 78 cm, dybde 20-30 cm, endehøjde ca 76 cm.

Slitage, ridser og mærker, farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 860