Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Nyköpings Auktionsverk
Asiatisk kunsthåndværk
423988. SKULPTUR, på træfod, hest, forgyldt metal, Tang-stil, Kina, 20. århundrede.
« Tilbage til genstanden