LOTHAR SCHLÜTER (GEB. 1928). Klitlandskab.

4238732. LOTHAR SCHLÜTER (GEB. 1928). Klitlandskab.

Lothar Schlüter (f. 1928), klitlandskab, olie på lærred, signeret, ca. 80 x 120 cm, med ramme ca. 96 x 135 cm

Lothar Schlüter kommer fra Kiel og er kendt som marinemaler.

Minimale tegn på brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Minimale tegn på brug.

Antal besøg: 325