WALTER DU HALDE. kvinde, olie på lærred. Underskrevet.

423850. WALTER DU HALDE. kvinde, olie på lærred. Underskrevet.

Mål ca 54 x 45 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål ca 54 x 45 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 568