OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. „Venedig“, olie på panel, plak mærket E. Hebert, tilsyneladende signeret B hebert, ramme med rigelig indretning.

4238327. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. „Venedig“, olie på panel, plak mærket E. Hebert, tilsyneladende signeret B hebert, ramme med rigelig indretning.

Motiv fra Venedig på tykkere panel/skåret træpanel, ca. 18,5x27 cm.
Rammemål ca. 43,5x51 cm.

Uklar underskrift.

Tema

Art & Antiques IX

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 43,5x51 cm.

Uklar underskrift.

Tema

Art & Antiques IX

Antal besøg: 488