SKÅL, glas, Paul Hoff, Kosta, signeret.

423831. SKÅL, glas, Paul Hoff, Kosta, signeret.

Højde 12 cm Diameter 26 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 12 cm Diameter 26 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 641