DIETER RAMS. DIETER RAMS til VITSOE. Reolsystem/reolvæg, model '606', Tyskland, 1960'erne.

4237983. DIETER RAMS. DIETER RAMS til VITSOE. Reolsystem/reolvæg, model '606', Tyskland, 1960'erne.

Dieter Rams til Vitsö, reolsystem model '606', Tyskland, 1960'erne, aluminium, fineret træ;

Reolsystem bestående af:
Hylder/bakker hver:
12 x 66 cm x 21,5 cm hver.
2x 90 cm hver. x 21,5 cm
6 stænger pr højde 240 cm. med nivellerede fødder.
5x containere pr. B. 66 cm H. 40 cm. T. 35,5 cm.
2x hylder 66 x 11 x 35,5 cm
1 x hylde. B. 90 cm H. 11 cm. T. 35,5 cm.
2x container B 90 cm H. 60 cm. T. 35,5 cm.
5x nøgler og diverse tilbehør.

Alderstilpasset tilstand med tegn på slid, ridser, stød, klæbemiddelrester. pletter. delvis bøjet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Reolsystem bestående af:
Hylder/bakker hver:
12 x 66 cm x 21,5 cm hver.
2x 90 cm hver. x 21,5 cm
2x hylder 66 x 11 x 35,5 cm

Antal besøg: 532