KAMFERKISTA, orientalsk, 20. århundrede.

423796. KAMFERKISTA, orientalsk, 20. århundrede.

Bredde 70 cm. Dybde 32 cm. Højde 37 cm.

Slitage. Låsestift mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage. Låsestift mangler.

Antal besøg: 1.144