423777. PAR OST FIGURER, MULIGVIS THAILAND.
Et par kontante figurer lavet af gamle mønter, ansigter, arme og fødder udskåret i træ, træfod, sandsynligvis Thailand, slutningen af 1800-tallet. århundrede, H ca. 44 cm.