PAR OST FIGURER, MULIGVIS THAILAND.

423777. PAR OST FIGURER, MULIGVIS THAILAND.

Et par kontante figurer lavet af gamle mønter, ansigter, arme og fødder udskåret i træ, træfod, sandsynligvis Thailand, slutningen af 1800-tallet. århundrede, H ca. 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunst & Auktionshaus Walter Ginhart
Antal besøg: 680