ALEKSANTERI AHOLA-VALO. Olie på Panel.

423776. ALEKSANTERI AHOLA-VALO. Olie på Panel.

Bjerge på Korsika. Signeret og dateret 1954.
36x37 cm. Et verso udstillingsmærke.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 3.166