Colt Derringer .41 #SAKNAS SE0216691.

4235316. Colt Derringer .41 #SAKNAS SE0216691.

Pistol American Single Shot Make Colt Model Derringer. Kaliber 41 rimfire. Nej. Nej. Mangler. Tudlængde 6,5cm. Stempelsider lavet af træ. Skjult udløser.

Brugsslitage. God stand.

Tema

The Collection of Per-Gunnar Janzon

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. God stand.

Tema

Antal besøg: 409