BESTIKSÆT, 50 dele, nysølv, "Leckö", 20. århundrede.

423531. BESTIKSÆT, 50 dele, nysølv, "Leckö", 20. århundrede.

12 knive længde 21,5 cm 12 gafler længde 19 cm 12 skeer længde 21,5 cm 12 skeer længde 19 cm 2 knive længde 20 cm.

Brugsslitage, ridser og sortfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 572