kiste, kampfer, orientalsk, 20. århundrede.

423490. kiste, kampfer, orientalsk, 20. århundrede.

Udskåret indretning. Længde 100, bredde 50, højde ca. 57.

Brugsslitage. Min del af låg er løs.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 4.852