CYKEL, Monarch „Karin“ 2024-HG58016-1.

4234375. CYKEL, Monarch „Karin“ 2024-HG58016-1.

Solgt til Politiets beslaglæggelse & fundet varer.

Forbremse frakoblet
Skader på gearhåndtag
Dårlig med luft sælges som reb

Bemærk, at nogle cykler kan være låst, selvom dette ikke altid er angivet i fitnessrapporten. Derfor anbefaler vi, at du omhyggeligt gennemgår billederne. Mindre ridser, mærker eller skader kan forekomme, som ikke specifikt er nævnt i beskrivelsen. Da cyklerne har været opbevaret i lang tid hos politiet, mangler de fleste af dem luft i dækkene. Vi kan ikke garantere, om dette skyldes en punktering eller blot mangel på luft. Tallene i overskriften henviser ikke til cyklernes modelår, men er beslaglagte numre, der bruges af politiet til identifikation. Det er kundens ansvar at komme på udstilling og omhyggeligt kontrollere varen, inden du byder. Vi kan ikke garantere, at alle skader opdages og registreres.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forbremse frakoblet
Skader på gearhåndtag

Antal besøg: 311