RUNDT BORD på hjul, glas, 1940'erne.

423210. RUNDT BORD på hjul, glas, 1940'erne.

Højde 62cm Diameter 67cm.

Overfladeslitage, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 62cm Diameter 67cm.

Antal besøg: 2.383