STELLAN MÖRNER. Komposition, olie på lærred, signeret.

423202. STELLAN MÖRNER. Komposition, olie på lærred, signeret.

37 x 45 cm.

Mindre slitage. Knitrende. Smuds.

Kunstner/designer

Stellan Mörner (1896–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 45 cm.

Kunstner/designer

Stellan Mörner (1896–1979)

Antal besøg: 1.081