SÖREN LINDGREN. „Efterårsbegonia“. Akvarel, mongram signeret SL.

4231454. SÖREN LINDGREN. „Efterårsbegonia“. Akvarel, mongram signeret SL.

Billedstørrelse ca. 20x15 cm.
Træramme med glas, ca. 42x32 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse ca. 20x15 cm.

Antal besøg: 212