SMYKKESKAB, ORIENTALSK.

SMYKKESKAB, ORIENTALSK.
4230599. SMYKKESKAB, ORIENTALSK.

To døre med 4 bagskuffer og en større skuffe, beslag og indretning i messing, højde 32cm, længde 20cm, bredde 15cm.

Overfladeslitage, lås mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 204