EVEN ULVING (NORGE 1863-1952). Vinterlandskab.

4230155. EVEN ULVING (NORGE 1863-1952). Vinterlandskab.

Olie på lærred, signeret.

44 x 68 cm.

Rammemål: 60 x 86 cm.

Overfladeslitage. Overflade snavs.

Tema

Spring Quality Auction

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, signeret.

44 x 68 cm.

Rammemål: 60 x 86 cm.

Tema

Spring Quality Auction

Antal besøg: 725