SIDEBORD, rokokostil, midten af det 20. århundrede.

422905. SIDEBORD, rokokostil, midten af det 20. århundrede.

Fineret i forskellige træsorter. Intarsia i form af blomster. Messing beslag. Længde 56, bredde 37, højde 74 cm.

Brugs- og aldersrelateret slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 594