CURT HILLFON. Olie på lærred, 2 stk, usigneret.

422904. CURT HILLFON. Olie på lærred, 2 stk, usigneret.

82 x 62 cm og 37 x 37 cm.

Pletter, mindre ridser.

Kunstner/designer

Curt Hillfon (1943–2018)

Få foretaget en gratis vurdering!

82 x 62 cm og 37 x 37 cm.

Pletter, mindre ridser.

Kunstner/designer

Curt Hillfon (1943–2018)

Antal besøg: 3.971