SPEJLform af vinduer. 20. århundrede.

4228953. SPEJLform af vinduer. 20. århundrede.

Ca. 80x90 cm.

Ridser og slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 80x90 cm.

Ridser og slagmærker.

Antal besøg: 166