SOFA, 4 dele, orientalsk og dagseng, 20. årh.

4228830. SOFA, 4 dele, orientalsk og dagseng, 20. årh.

Længde af en sektion ca. 106-120 cm. Bredde ca. 49-66 cm.

Tørre revner, ridser og slagmærker, undertiden vinglende ryglæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 885