OKÄND KONSTNÄR. Kvindens Livscyklus.

4228613. OKÄND KONSTNÄR. Kvindens Livscyklus.

Mattet akrylplast, ca. 35 x 30 cm. Det er usigneret.

Aldersslitage, mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 174