1 gaffel, længde 19,5 cm, stemplet G.Dahlberg 1 kniv, længde 23,5 cm 3 større skeer, lignende, længde 22-23 cm, stemplet Ericsson, Thomsson, Dahlgren.
Brugsslitage.