OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred.

4228366. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred.

Bygninger, signeret 45x55 cm, samlede mål 50x58 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
016
Antal besøg: 111