SHOEMAKER LAMPER, et par, glas og messing, omkring århundredeskiftet 18/1900.

422821. SHOEMAKER LAMPER, et par, glas og messing, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Lampefod af porcelæn. Diameter ca 20 cm.

Brugsslitage, patina på messing.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 808