LILLAN MICHELIN. Figurscene, olie på lærred, signeret.

422779. LILLAN MICHELIN. Figurscene, olie på lærred, signeret.

180 x 135 cm.

let plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

180 x 135 cm.

let plettet.

Antal besøg: 1.125