ARNE MALMBORG. Marstrand, olie på lærred, signeret AM.

422749. ARNE MALMBORG. Marstrand, olie på lærred, signeret AM.

95 x 135 cm.

let plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

95 x 135 cm.

let plettet.

Antal besøg: 4.221