FIOL, signeret C Janson i Backsta og dateret 1886.

422611. FIOL, signeret C Janson i Backsta og dateret 1886.

Længde ca. 58 cm.

Slitage, tørre revner. Skruer udskiftet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 58 cm.

Antal besøg: 699